(2kB)
PolskaAngliaNiemcyRosja

SZANOWNI PAŃSTWO,

Witamy na stronie firmy Star Went poświęconej wentylacji i klimatyzacji. Strona zawiera informacje o produktach firmy.
Firma ma swoje początki w roku 1989. Działalność w branży rozpoczęliśmy jako firma produkcyjna i montująca instalacje wentylacji.
Przeszliśmy przez duże zmiany w technice wentylacji. Zaczynaliśmy od produkcji wyrobów z ramkami z kątowników mocowanymi na nity zbijane, ale w rejonie Warszawy byliśmy pierwsi, którzy wdrożyli kanały i kształtki z profilami Gebhardta z rogówkami.
Jako jedni z pierwszych wprowadziliśmy w naszych kanałach nity zrywalne, parkery. Byliśmy w tej technice tuż po firmach z rejonu Poznania, w których zleceniodawcy z  Niemiec wcześniej wymogli nową technikę.
Ponieważ rogówki nie były jeszcze przez Gebhardta zastrzeżone, mieliśmy złożony na nie Wzór Użytkowy w Urzędzie Patentowym.
Teraz już mamy kanały nie tylko blaszane, ale też tekstylne. Nasze markowe wyroby były już montowane gdy w Polsce nie było takich firm jak LINDAB, AERECO, BOVENT, BSH. Ich wejście zainspirowało nas do stworzenia odpowiedników do ich wyrobów.
Nie tworzyliśmy replik, lecz opracowaliśmy przez lata parę patentów i Wzorów Użytkowych.
Mamy Patent na Anemostat czterodrożny, Nawiewnik Wirowy z Regulacją zasięgu /NWR/, przewody izolowane izofleks, Wzór Użytkowy na kratki wentylacyjne, dysze nawiewne, anemostat z siłownikiem termostatycznym i szereg innych. Produkujemy według własnego opracowania anemostaty pierścieniowe, anemostaty wirowe, wywietrzaki Wiatrowent, przepustnice zwrotne, przepustnice wielopłaszczyznowe odporne na temperatury do 250 st C, przepustnice wachlarzowe, podstawy dachowe na dachy z blach kształtowych. Produkujemy centrale do termoobiegu - służą one do kanałowego ogrzewania płyt podłogowych przez obieg zamknięty powietrza kanałów zatopionych w betonie podłogi.
Są to centrale AIRDUCTOR.

Posiadamy też w ofercie nowatorską, ekologiczną klimatyzację na wodę, klimatyzatory ewaporacyjne /adiabatyczne/.

Szczególnym naszym osiągnięcie jest opracowanie i wykonanie Nawietrzaków ściennych prostokątnych i okrągłych w wariancie z Samoczynną Regulacja Pogodową. Oferujemy unikalne nawietrzaki ścienne LEGION i LUFCIK X - również w wariancie z Samoczynną Regulacją Pogodową. Mamy nawietrzaki okienne termostatyczne LUFCIK T, alternatywne do istniejących higrosterowanych i ciśnieniowych. Opanowaliśmy produkcję czerpni i wyrzutni tłumiących.

Naszym szczególnym kapitałem jest fachowość i solidność. Dlatego silną strona naszej oferty jest WENTYLACJA POŻAROWA.

Oferujemy opracowania projektowe, kompletacje dostaw, montaż, pomiary, konserwacje. Prowadzimy wypożyczalnie klimatyzatorów, osuszaczy, nawilżaczy.
 
- start -   - o firmie -   - kontakt -   - upłynnienia -   - do góry -
- praca -   - usługi-   - oferta -   - mapa serwisu -
opisy produktów w formacie pdf
- wyszukiwarka strony -